Starostlivosť o kožu

Starostlivosť o kožu

Spoločnosť Fenice, ktorá bola založená v roku 1973, vyvíja a vyrába jedny z najlepších produktov pre starostlivosť o kožu a tkaniny už viac ako 40 rokov.
Vystupuje ako partner pre najprestížnejšie automobilové a kožiarske spoločnosti po celom svete. Fenice je prítomná po celom svete vo viac ako 50 krajinách.
Jedinečné vedomosti a záväzok spoločnosti Fenice k ošetrovaniu kože sú zaručené počas celého jej životného cyklu, od procesu opaľovania až po starostlivosť o zákazníka. Produkty Fenice odporúčané pre opravy sú rovnaké ako tie, ktoré sa používajú v kožiarňach na výrobu automobilovej a nábytkovej kože. To zaručuje, že vynikajúce charakteristiky sedadiel opravované technológiou Fenice spĺňajú prísne špecifikácie kvality, ktoré potrebujú automobilové spoločnosti pre svoje novo vyrobené kožené sedadlá. Z tohto dôvodu ponúka iba Fenice originálne “náhradné diely”. Opravy vykonané podľa správnych postupov obnovia pôvodnú “úplne novú” povrchovú úpravu kože. Fenice však naďalej rastie a diverzifikuje svoj výskum v oblasti nových riešení zameraných na starostlivosť o kožu.Udržiava si tým pozíciu lídra v sektore automobilového priemyslu.

Showing all 34 results

Facebook
YouTube
Instagram