Nakúp a vyhraj! Hraj s nami o leštičku RUPES

Nakúp a vyhraj! S nami máš teraz možnosť zapojiť sa do súťaže o leštičku RUPES.

Na našom e-shope ecoservis.sk nájdeš všetko, čo potrebuješ pre svoje auto. Či už ťa vezie 10 minút z bodu A do bodu B alebo v ňom stráviš 8 hodín v práci, uznaj, že si zaslúži poriadny wellness. Predsa len niektoré naše cesty mu dávajú zabrať 🙂 S každým nákupom od nás získaš praktický darček, vernostné kredity a pri nákupe nad 100€ aj dopravu zdarma. K tomuto všetkému sme si teraz navyše pre teba pripravili súťaž, do ktorej budeš automaticky zaradený, ak nakúpiš nad 33€.

V našej januárovej súťaži sa výhercom stal Juraj z Turzovky. Poďme sa teda pustiť do našej druhej, februárovej súťaže 🙂
V našej februárovej súťaži sa výhercom stal Michal zo Sučian 🙂

PODMIENKY SÚŤAŽE

Každý, kto u nás nakúpi nad 33€ od 03.06. do 30.6.2024, bude automaticky zaradený do súťaže o excentrickú leštičku RUPES LHR15ES v hodnote 333€.

Stačí, ak si spravíš objednávku a my sa už o všetko postaráme. Náš tím napíše tvoje meno na lístok a vhodí ho do nádoby, z ktorej sa 1.7.2024 bude žrebovať jedno meno, a teda budúci hrdý majiteľ leštičky. Výhercu budeme kontaktovať e-mailom, tak si daj pozor, aby si e-mail uvádzal vždy v správnom formáte.

Jediné, o čo ťa prosíme je akceptovať našu podmienku, a teda, aby si zbytočne nerozdeľoval jednu objednávku na 10 objednávok, len preto, aby si mal väčšiu šancu vyhrať. Šetrime naše životné prostredie a nevytvárajme zbytočne ekologickú stopu 🙂

Držíme ti palce,
Tvoj tím Ecoservis 🙂

ŠTATÚT SÚŤAŽE_VYHRAJ LEŠTIČKU RUPES LHRES

Zatiaľ tu nie sú reakcie čitateľov

Napíšte reakciu

Facebook
YouTube
Instagram